Philips 65BDL4511D/00. Productontwerp: Digitaal A-kaart. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 816884
Merk Philips
Partnr 65BDL4511D/00
EAN/UPC code 8712581778675
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 1200:1
Contrast ratio (dynamisch) 500000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Pixel pitch 0.372 x 0.372 mm
Schermdiameter in centimeters 163.8 cm
Levensduur paneel 50000 uur
Waasniveau 25 procent
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.0
DVI-poort Y
DVI-I poorten 1
Aantal DisplayPorts 2
DisplayPorts in 1
DisplayPorts out 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
USB-versie 2.0
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Audio-ingang (L, R) 1
Audio (L, R) out 1
RS-232C Y
Remote (IR) ingang 1
Remote (IR) uitgang 1
OPS-modulesleuf Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Design
Vormgeving Digital A-board
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Bezel breedte (bovenkant) 14.9 mm
Bezel breedte (zijkant) 14.9 mm
Bezel breedte (onderkant) 14.9 mm
Prestatie
Bedoeld voor Commercial
On Screen Display (OSD) Y
Bedrijfsuren (uren/dagen) 24/7
Energie
Typisch stroomverbruik 136 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Ondersteunde videoformaten H.263, H.264, H.265, MPEG
Ondersteund audioformaat AAC, HE-AAC
Ondersteund beeldformaat BMP, JPEG, PNG
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1462.3 mm
Display diepte 68.9 mm
Display hoogte 837.3 mm
Display gewicht 27800 g
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening Y
Batterijen meegeleverd Y
Meegeleverde kabels AC, IR sensor, RS-232
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C