Samsung LH105QPD5BGXEN. Beeldschermdiagonaal: 2, 67 m (105"), Resolutie: 5120 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 5K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen 7.0. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id
977419
Merk
Samsung
Partnr
LH105QPD5BGXEN
EAN/UPC code
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal
105 inch
Resolutie
5120 x 2160 Pixels
Helderheid
500 cd/m²
HD type
5K Ultra HD
Oorspronkelijke beeldverhouding
21:9
Responstijd
6 ms
Typische contrastverhouding
4000:1
Marketingnaam dynamische contrastratio
Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal
178 °
Kijkhoek, verticaal
178 °
Pixel pitch
0.1595 x 0.4785 mm
Frequentiebereik horizontaal
30 - 81 kHz
Soort paneel
VA
Frequentiebereik verticaal
48 - 75 Hz
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten
3
HDMI versie
2.1
DVI-poort
N
Aantal DisplayPorts
1
USB-poort
Y
Aantal USB-aansluitingen
3
Ethernet LAN
Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Wi-Fi
RS-232
Design
Kleur van het product
Black
Ondersteuning voor plaatsing
Indoor
VESA-montage
Paneelmontage-interface
1000 x 400 mm
Prestatie
Bedrijfsuren (uren/dagen)
24/7
HDCP
HDCP versie
2.2
Energie
Typisch stroomverbruik
550 W
Stroomverbruik (in standby)
0.5 W
AC invoer voltage
100 - 240 V
AC invoer frequentie
50/60 Hz
Computersysteem
Intern geheugen
16 GB
Inclusief besturingssysteem
Tizen 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte
2484.3 mm
Display diepte
48.1 mm
Display hoogte
1068 mm
Display gewicht
55600 g
Verpakking
Breedte verpakking
2668 mm
Diepte verpakking
275 mm
Hoogte verpakking
1190 mm
Gewicht verpakking
78100 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 40 °C