Samsung LH55QBCEBGCXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 350 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894758
Merk Samsung
Partnr LH55QBCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806094991772
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 350 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 4000:1
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.315 x 0.315 mm
Schermdiameter in centimeters 138 cm
Kleurverzadiging 72 procent
Waasniveau 2 procent
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
RGB-kleurruimte NTSC
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.0
Aantal HDMI-invoerpoorten 3
DVI-poort N
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Wi-Fi Y
RS-232 Y
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 200 mm
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
HDCP Y
HDCP versie 2.2
Energie
Typisch stroomverbruik 154 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50-60 Hz
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 85 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Computersysteem
Inclusief besturingssysteem Tizen
Operating systeem versie Tizen 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1237.9 mm
Display diepte 28.5 mm
Display hoogte 708.8 mm
Display gewicht 15700 g
Verpakking
Breedte verpakking 1403 mm
Diepte verpakking 148 mm
Hoogte verpakking 835 mm
Gewicht verpakking 19900 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C