Samsung LH55QMCEBGCXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894759
Merk Samsung
Partnr LH55QMCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806094992137
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 4000:1
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.315 x 0.315 mm
Waasniveau 25 procent
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Soort paneel VA
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.0
DVI-poort N
Aantal DisplayPorts 1
DisplayPorts in 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Wi-Fi Y
RS-232 Y
Infrarood datapoort Y
Geïntegreerde geheugenkaartlezer N
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal
Ophangsysteem voor aan de muur Y
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 200 mm
Antireflectiescherm Y
Bezel breedte (bovenkant) 11.5 mm
Bezel breedte (zijkant) 11.5 mm
Bezel breedte (onderkant) 11.5 mm
Montagewijze Wall
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Bedrijfsuren (uren/dagen) 24/7
HDCP Y
HDCP versie 2.2
Energie
Typisch stroomverbruik 154 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Intern geheugen 16 GB
Inclusief besturingssysteem Tizen
Operating systeem versie 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1237.9 mm
Display diepte 28.5 mm
Display hoogte 708.8 mm
Display gewicht 15700 g
Verpakking
Breedte verpakking 1403 mm
Diepte verpakking 148 mm
Hoogte verpakking 1113 mm
Gewicht verpakking 19900 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C