Samsung LH65QMCEBGCXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Tizen. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894762
Merk Samsung
Partnr LH65QMCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806094973945
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 4000:1
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.372 x 0.372 mm
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Soort paneel VA
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.0
DVI-poort N
Aantal DisplayPorts 1
DisplayPorts in 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Wi-Fi Y
RS-232 Y
Infrarood datapoort Y
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal
Ophangsysteem voor aan de muur Y
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Antireflectiescherm Y
Bezel breedte (bovenkant) 11.5 mm
Bezel breedte (zijkant) 11.5 mm
Bezel breedte (onderkant) 11.5 mm
Montagewijze Wall
Prestatie
Bedoeld voor Universal
HDCP Y
HDCP versie 2.2
Energie
Typisch stroomverbruik 187 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Intern geheugen 16 GB
Inclusief besturingssysteem Tizen
Operating systeem versie 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1456.8 mm
Display diepte 28.5 mm
Display hoogte 831.9 mm
Display gewicht 21500 g
Verpakking
Breedte verpakking 1616 mm
Diepte verpakking 164 mm
Hoogte verpakking 945 mm
Gewicht verpakking 28600 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C