Samsung LH75BEFHLGUXEN. Beeldschermdiagonaal: 190, 5 cm (75")
Specificaties
Product
Product id 995457
Merk Samsung
Partnr LH75BEFHLGUXEN
EAN/UPC code 8806097474210
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 75 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 2160p
Ondersteunde grafische resoluties 3840 x 2160
Motion interpolation technologie Motion Xcelerator
Schermdiameter in centimeters 107.9 cm
Touchscreen N
TV-tuner
Soort tuner Analog
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HD
Smart TV
Inclusief besturingssysteem Tizen
Sound-mirroring Y
Smart modes Filmmaker
Audio
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.3
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
Type schermrand 3 Bezel-less
Type standaard Legs stand
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Teletext Y
Eco-sensor Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
Audio Return Channel (ARC) Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 1
Aantal RF-poorten 3
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids Y
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 29
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 138 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 220 - 240 V
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 199 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Brand-specifieke functies
Samsung-technologieën (AV/TV) Contrast Enhancer, Media Home, Motion Xcelerator
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1668.1 mm
Diepte apparaat (met standaard) 77 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 957.8 mm
Gewicht (met standaard) 22400 g
Verpakking
Breedte verpakking 1820 mm
Diepte verpakking 164 mm
Hoogte verpakking 1100 mm