Samsung LH75QBCEBGCXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 190, 5 cm (75"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 350 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894763
Merk Samsung
Partnr LH75QBCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806094973952
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 75 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 350 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 4000:1
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.429 x 0.429 mm
Kleurverzadiging 72 procent
Waasniveau 2 procent
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Soort paneel VA
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
RGB-kleurruimte NTSC
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.0
Aantal HDMI-invoerpoorten 3
DVI-poort N
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
RS-232 Y
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
HDCP Y
HDCP versie 2.2
Energie
Typisch stroomverbruik 214.5 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50-60 Hz
Computersysteem
Inclusief besturingssysteem Tizen
Operating systeem versie Tizen 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1682.3 mm
Display diepte 28.5 mm
Display hoogte 960.4 mm
Display gewicht 33400 g
Verpakking
Breedte verpakking 1839 mm
Diepte verpakking 180 mm
Hoogte verpakking 1113 mm
Gewicht verpakking 43500 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C