Samsung LH75QHCEBGCXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 190, 5 cm (75"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 700 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894764
Merk Samsung
Partnr LH75QHCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806094974287
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 75 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 700 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.429 x 0.429 mm
Waasniveau 25 procent
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Soort paneel VA
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
DVI-poort N
Aantal DisplayPorts 1
DisplayPorts in 1
RS-232 Y
Infrarood datapoort Y
Geïntegreerde geheugenkaartlezer N
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Bezel breedte (bovenkant) 13.4 mm
Bezel breedte (zijkant) 13.4 mm
Bezel breedte (onderkant) 13.4 mm
Montagewijze Wall
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Bedrijfsuren (uren/dagen) 24/7
Energie
Typisch stroomverbruik 275 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Computersysteem
Intern geheugen 16 GB
Inclusief besturingssysteem Tizen
Operating systeem versie 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1682.3 mm
Display diepte 28.5 mm
Display hoogte 960.4 mm
Display gewicht 34600 g
Verpakking
Breedte verpakking 1839 mm
Diepte verpakking 180 mm
Hoogte verpakking 1113 mm
Verpakkingsvolume 45300 cm³
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C