Samsung LH86WAFWLGCXEN. Beeldschermdiagonaal: 2, 18 m (86"), Helderheid: 400 cd/m², Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Inclusief besturingssysteem: Android. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 5 (802.11ac). Kleur van het product: Zwart, Paneelmontage-interface: 800 x 600 mm. Bedrijfsuren (uren/dagen): 12/7
Specificaties
Product
Product id 978756
Merk Samsung
Partnr LH86WAFWLGCXEN
EAN/UPC code 8806095984919
Kenmerken
Beeldschermdiagonaal 86 inch
Helderheid 400 cd/m²
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
HD type 4K Ultra HD
Soort paneel IPS
Typische contrastverhouding 1200:1
Responstijd 8 ms
Touchscreen Y
Touch screen type Infrared
Kijkhoek, verticaal 178 °
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Pixel pitch 493.5 x 493.5 mm
Kleur van het product Black
Inclusief besturingssysteem Android
Computersysteem
Operating systeem versie 14
Netwerk
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Prestatie
Bedrijfsuren (uren/dagen) 12/7
Technische details
Waasniveau 25 procent
Poorten & interfaces
Wi-Fi Y
Bluetooth Y
Ethernet LAN Y
HDCP Y
HDCP versie 2.1
Aantal HDMI-poorten 2
HDMI versie 2.1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Ergonomie
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 800 x 600 mm
Energie
Typisch stroomverbruik 493 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Gewicht en omvang
Breedte 1961.8 mm
Diepte 87.7 mm
Hoogte 1170 mm
Gewicht 62500 g
Verpakking
Breedte verpakking 2095 mm
Diepte verpakking 185 mm
Hoogte verpakking 1265 mm