Samsung LH98QMCEBGCXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 2, 49 m (98"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen 7.0. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 970469
Merk Samsung
Partnr LH98QMCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806095638416
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 98 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 5500:1
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.562 x 0.562 mm
Kleurverzadiging 25 procent
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Soort paneel VA
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.0
Aantal DisplayPorts 1
DisplayPorts in 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Ethernet LAN Y
Wi-Fi Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 600 x 400 mm
Prestatie
Bedoeld voor Universal
Bedrijfsuren (uren/dagen) 24/7
HDCP Y
HDCP versie 2.2
Energie
Typisch stroomverbruik 363 W
Ingangsspanning 100-240 V
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Computersysteem
Intern geheugen 16 GB
Inclusief besturingssysteem Tizen 7.0
Gewicht en omvang
Schermbreedte 2193.2 mm
Display diepte 48.1 mm
Display hoogte 1248.8 mm
Display gewicht 56300 g
Verpakking
Breedte verpakking 2370 mm
Diepte verpakking 230 mm
Hoogte verpakking 1395 mm
Gewicht verpakking 77200 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C