Samsung QE50QN83HAUXXN. Beeldschermdiagonaal: 127 cm (50"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: Neo QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019137
Merk Samsung
Partnr QE50QN83HAUXXN
EAN/UPC code 8806099127657
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 50 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie Neo QLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat analoog signaal PAL, SECAM
Formaat digitaal signaal DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Timeshift Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 30 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 200, 600 x 400 mm
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Teletext Y
Videocompressieformaten H.265, HEVC
4K Ultra HD upscaler Y
AMD FreeSync Y
NVIDIA G-SYNC Y
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC
SmartThings app ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Common interface Plus (CI+) Y
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Spraakgestuurd Y
Slaap-timer Y
Aan/uit-timer Y
Werkt met Samsung Bixby Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntie-index A to G
Certificaten
DLNA-specificatie DMP, DMR
Brand-specifieke functies
Samsung-technologieën (AV/TV) SmartThings
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1102 mm
Diepte apparaat (met standaard) 218 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 680 mm
Gewicht (met standaard) 11400 g
Breedte ( zonder voet ) 1102 mm
Diepte ( zonder voet ) 51 mm
Hoogte (zonder voet ) 643 mm
Gewicht (zonder voet) 11100 g
Verpakking
Breedte verpakking 1228 mm
Diepte verpakking 127 mm
Hoogte verpakking 743 mm