Samsung QE77S95HFTXXN. Beeldschermdiagonaal: 195, 6 cm (77"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019153
Merk Samsung
Partnr QE77S95HFTXXN
EAN/UPC code 8806099136123
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 77 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Motion interpolation technologie Motion Xcelerator
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 100 Hz
Schermdiameter in centimeters 195 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2
Aantal tuners 2 tuner(s)
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Screen mirroring Y
Sound-mirroring Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Smart modes Filmmaker
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie 2.0.4
Video-apps Samsung TV Plus
Far-field steminteractie Y
Audio
Gemiddeld vermogen 70 W
Audio-uitgangskanalen 4.2.2 kanalen
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Geluidsmodi Adaptive Sound Pro
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Beschrijvend element audio-voorselectie Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth Y
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Type schermrand 4 Bezel-less
Type standaard Center stand
Stand kleur Black
Dunne muurbevestigingssteun Y
Mini muurbevestigingssteun Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie OLED HDR Pro, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Eco-sensor Y
Video upscaling Y
AI Upscale Y
TV-sleutel (key) ondersteuning Y
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Beeldverwerker NQ4 AI Gen3
Meervoudige weergave Y
Tap View Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
HDMI versie 2.1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 1
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Beheerfuncties
Stemgids Y
Elektronische TV-gids Y
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 27
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Werkt met Samsung Bixby Y
Universal Browse & Play Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 127 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 220-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 423 kWu
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1716.6 mm
Diepte apparaat (met standaard) 286.4 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 1048.1 mm
Gewicht (met standaard) 40000 g
Breedte ( zonder voet ) 1716.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 11.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 984.1 mm
Gewicht (zonder voet) 28200 g
Verpakking
Meegeleverde kabels AC
Breedte verpakking 1893 mm
Diepte verpakking 185 mm
Hoogte verpakking 1153 mm