Sony FW-32BZ30J1. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 81, 3 cm (32"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 300 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 882724
Merk Sony
Partnr FW-32BZ30J1
EAN/UPC code 4548736123984
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 32 inch
LED backlight Y
LED backlight-type Edge-LED
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 300 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 10 ms
Typische contrastverhouding 3000:1
Contrast ratio (dynamisch) 260000:1
Schermdiameter in centimeters 81.1 cm
Waasniveau 25 procent
Soort paneel VA
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
Wi-Fi Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers N
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 200 mm
Prestatie
Bedoeld voor Commercial
Energie
Typisch stroomverbruik 66 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 40 kWu
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 54 kWu
Computersysteem
Computersysteem N
Type processor Y
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 726 mm
Diepte apparaat (met standaard) 172 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 454 mm
Gewicht (met standaard) 7600 g
Verpakking
Breedte verpakking 814 mm
Diepte verpakking 152 mm
Hoogte verpakking 551 mm
Gewicht verpakking 10000 g
Overige specificaties
Maximale refresh snelheid 50 Hz
Diepte ( zonder voet ) 76 mm
Gewicht (zonder voet) 7500 g
Ingebouwde camera N
Bluetooth-versie 4.2
Bluetooth Y
Backlight type Direct LED
Hoogte (zonder voet ) 430 mm