Sony FW-43EZ20L. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 109, 2 cm (43"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 350 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: Android. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 907837
Merk Sony
Partnr FW-43EZ20L
EAN/UPC code 4548736156272
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 43 inch
LED backlight Y
LED backlight-type Direct-LED
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Helderheid 350 cd/m²
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 1200:1
Contrast ratio (dynamisch) 400000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Schermdiameter in centimeters 108 cm
Motion interpolation technologie Motionflow XR
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
HDR-ondersteuning Y
Waasniveau 1 procent
Soort paneel IPS
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
DVI-poort N
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
Composiet video-ingang 1
Audio-ingang (L, R) 1
RS-232C Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
Model Horizontal/Vertical
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 200 mm
Prestatie
Bedoeld voor Commercial
Apple AirPlay ondersteuning Y
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Energie
Typisch stroomverbruik 103 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Computersysteem
Computersysteem N
Interne opslagcapaciteit 16 GB
Inclusief besturingssysteem Android
Ondersteunde videoformaten MPEG1, MPEG2-PS, WEBM
Ondersteund audioformaat AAC, AC4, OGG
Gewicht en omvang
Schermbreedte 972 mm
Display diepte 70 mm
Display hoogte 567 mm
Display gewicht 9300 g
Breedte apparaat (met standaard) 972 mm
Diepte apparaat (met standaard) 286 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 632 mm
Gewicht (met standaard) 9800 g
Verpakking
Breedte verpakking 1070 mm
Diepte verpakking 141 mm
Hoogte verpakking 695 mm