De 35FCREADBK3 3, 5" multimedia kaartlezer biedt snel en eenvoudig toegang tot de meest populaire flashgeheugenkaartformaten, vanaf het frontpaneel van bijna elke desktopcomputer.
Gedekt door een StarTech. com 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
The StarTech. com Advantage
- Geschikt voor alle populaire geheugenkaarten in een enkele lezer via een interne USB-aansluiting
Specificaties
Product
Product id
433597
Merk
StarTech.com
Partnr
35FCREADBK3
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
2 jaar
Prestatie
Compatibele geheugenkaarten
Intern
Y
Ondersteundende drive bays
3.5 "
Overdrachtssnelheid
480 Mbit/s
Kleur van het product
Black
Materiaal behuizing
Plastic, Steel
Plug and play
Y
LED-indicatoren
Activity, Power
Certificering
CE, FCC, RoHS, TAA
Poorten & interfaces
Soort aansluiting
IDC
Aantal USB 2.0-poorten
1
Energie
Type stroombron
USB
Software
Ondersteunt Windows
Ondersteunt Mac-besturingssysteem
Ondersteunt Linux
Gewicht en omvang
Breedte
105 mm
Diepte
130 mm
Hoogte
25 mm
Gewicht
164 g
Verpakking
Breedte verpakking
140 mm
Diepte verpakking
163 mm
Hoogte verpakking
37 mm
Gewicht verpakking
270 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf
0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 125 °C