Industrial Single Port Gigabit PoE Extender - 60W 802.3bt PoE /PoE+/ PoE++ - 100m/ 330ft - Power Over Ethernet Network Range Extender - IP-30 - -40C to +75C (POEEXT1G60W)
StarTech.com
Beperkt op voorraad
Rugged PoE Extender | 60 Watt | IP-30 Aluminum Behuizing | 100m
Verleng het bereik van PoE-verbindingen met 100 m
Ontworpen voor ruwe omgevingen
De bestendigheid tegen trillingen, schokken en vrije val werd getest volgens volgende normen:
Trilling: EN 60068-2-6
Schokken: EN 60068-2-27
Vrije val: EN 60068-2-32
Flexibel uitgangsvermogen
Geschikt voor ingangsvermogens tot 95 W vanaf een PSE bron en levert 15 W, 30 W of 60 W uitgangsvermogen aan een PD-doelapparaat. Het lage eigen energieverbruik (2, 7 W) zorgt voor meer vermogen voor de aangesloten apparaten, vooral wanneer meerdere extenders in serie worden gebruikt.
Beschermt tegen ESD, EFT en stootspanningen volgens de volgende normen:
ESD: IEC 61000-4-2: Contact: 6 kV; lucht: 8 kV
EFT: IEC 61000-4-4: voeding: 2 kV; signaal: 2 kV
Stootspanning: IEC 61000-4-5: voeding: 2 kV; signaal: 2 kV
The StarTech. com Advantage
- 100 M VERLENGING: Verleng een PSE-bron (tot 95 W) met 100 m met deze gigabit PoE extender; voed PoE-apparaten zoals camera's en toegangspunten; 4 extenders kunnen achtereenvolgens worden gebruikt voor een verlenging van 400 m met CAT 5e/6
- 60 W PoE IEEE 802.3bt: Deze via PSE gevoede Ethernet extender biedt tot 15 W/30 W/60 W auto-negotiated uitgangsvermogen naar PD-apparaten
- laag energieverbruik (2, 7 W)
Specificaties
Product
Product id 704144
Merk StarTech.com
Partnr POEEXT1G60W
EAN/UPC code 065030889650
Garantie (in maanden) 2 jaar
Prestatie
Soort Network repeater
Maximaal bereik 100 m
Overdrachtssnelheid 1000 Mbit/s
Ondersteundende kabel types Cat5e, Cat6
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 100, 1000 Mbit/s
Datastroombeheer Y
Auto-negotiation Y
Mean time between failures (MTBF) 551848 uur
Netwerk
Poorten & interfaces
Aantal Power over Ethernet (PoE) ports 2
Design
Kleur van het product Black
Materiaal behuizing Aluminium
LED-indicatoren Y
Certificering CE, FCC
Energie
Typisch stroomverbruik 2.7 W
Power over Ethernet (PoE) Y
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 60 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
Gewicht en omvang
Breedte 81.5 mm
Diepte 104 mm
Hoogte 32 mm
Gewicht 148 g
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Beheerfuncties
Ondersteunde network protocollen (IPv4) CSMA/CD
Inhoud van de verpakking
Snelstartgids Y
Verpakking
Breedte verpakking 211 mm
Diepte verpakking 162 mm
Hoogte verpakking 64 mm
Gewicht verpakking 390 g
Logistieke gegevens
Breedte van de omdoos 355 mm
Lengte omdoos 345 mm
Hoogte van de omdoos 225 mm