Industrial Gigabit PoE Injector - High Speed/High Power 90W - 802.3bt PoE++ 48V-56VDC DIN Rail UPoE/Ultra Power Over Ethernet Injector Adapter -40C to +75C Rugged (POEINJ1G90W)
StarTech.com
Beperkt op voorraad
Rugged PoE Injector | Max 90 Watt | IP-30 Aluminum Behuizing | 18V-56V DC
Flexibele configuraties voor diverse toepassingen
Compatibel met IEEE 802.3bt en de meeste vorige 90 W PoE (Ethernet) normen, inclusief PoH (HDBaseT), Cisco uPoE, Bosch en AXIS. Aangezien dit product kan ingezet worden voor meerdere toepassingen, is het de ideale injector om op te standaardiseren binnen uw bedrijf. De dubbele voedingsingangen op het klemblok zorgen daarenboven voor redundantie waardoor deze injector ook geschikt is voor kritische toepassingen.
90 W Power Budget
Omdat vele PoE switches een maximum output vermogen van slechts 30 W hebben, is deze injector met 90 W power budget perfect voor veeleisende type 3 en type 4 PoE toepassingen zoals veiligheidscamera's en hoogvermogen IEEE 802.11ax draadloze access points.
Ontworpen voor ruwe omgevingen
Trilling: EN 60068-2-6
Schokken: EN 60068-2-27
Vrije val: EN 60068-2-32
MTBF-test van 500.000+ uur (Telcordia/Bellcore bij 50 °C) voor langdurige betrouwbaarheid.
The StarTech. com Advantage
- VOLDOET AAN VELE NORMEN: High-speed industriële Gigabit PoE injector compatibel met IEEE 802.3bt (PoE++) en eerdere 90 W specifieke POE normen waaronder PoH (HDBase-T), Cisco uPoE, Bosch en AXIS
- 90 W VERMOGEN: Biedt tot 90 W auto-negotiated uitgangsvermogen voor type 3 en type 4 PoE/Ultra/UPoE toepassingen zoals veiligheidscamera's en hoogvermogen IEEE 802.11ax draadloze access points
- TECH SPECS: 1 Gbps
Specificaties
Product
Product id 704145
Merk StarTech.com
Partnr POEINJ1G90W
EAN/UPC code 065030889568
Garantie (in maanden) 2 jaar
Prestatie
Soort Network repeater
Maximaal bereik 100 m
Overdrachtssnelheid 1000 Mbit/s
Chipset Microsemi PD69204
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000 Mbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Y
Auto MDIX IEEE Y
Internationale veiligheidscode (IP) IP30
Duplex systeem Full
Auto-negotiation Y
Mean time between failures (MTBF) 540891 uur
Netwerk
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u
Poorten & interfaces
Aantal Power over Ethernet (PoE) ports 2
Klemmenblokpoort Y
Design
Kleur van het product Black
Materiaal behuizing Aluminium
LED-indicatoren Y
Certificering CE, FCC, UL
Energie
Power over Ethernet (PoE) Y
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 90 W
Stekker type Type N
Voltagebereik Power over Ethernet (PoE) 48 - 56 V
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte 32 mm
Diepte 82 mm
Hoogte 104 mm
Gewicht 174 g
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS
Beheerfuncties
Ondersteunde network protocollen (IPv4) CSMA/CD
Inhoud van de verpakking
Snelstartgids Y
Verpakking
Breedte verpakking 211 mm
Diepte verpakking 162 mm
Hoogte verpakking 64 mm
Gewicht verpakking 416 g
Logistieke gegevens
Breedte van de omdoos 355 mm
Lengte omdoos 345 mm
Hoogte van de omdoos 225 mm