Specificaties
Product
Product id
950333
Merk
Targus
Partnr
HJ1002WHWWGL
EAN/UPC code
Prestatie
Type oplader
Indoor
Lader compatibiliteit
Notebook, Smartphone, Tablet
Type stroombron
AC
Aantal USB 2.0-poorten
1
Aantal USB-Type-C-poorten
4
Snel opladen
Y
Quick Charge-versie
GaN, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0
USB Power Delivery
Y
Werkingsprincipe
Contact
USB Power Delivery herziening
3.0
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)
USB Power Delivery tot max.
100 W
Programmeerbare voeding (PPS)
Land van herkomst
Vietnam
Design
Kleur van het product
White
Galliumnitride (GaN) transistors
Energie
Poort 4 uitgangsvermogen
18 W
Maximaal vermogen
100 W
Poort 1 uitgangsstroom
100 W
Poort 2 uitgangsstroom
100 W
Poort 3 uitgangsvermogen
27 W
Gewicht en omvang
Breedte
84 mm
Diepte
85 mm
Hoogte
32 mm