Eaton CBLOUT16. Input current: 16 A
Specification
Product
Product id
654307
Brand
Eaton (v/h MGE)
Partnr
CBLOUT16
EAN/UPC code
Warranty (months)
24 months
Features
Product colour
Black
Sustainability
Sustainability compliance
Y
Power
Input current
16 A
Packaging data
Package height
80 mm
Package depth
40 mm
Package width
200 mm