Eaton CBLOUT16. Stroom: 16 A
Specificaties
Product
Product id
654307
Merk
Eaton (v/h MGE)
Partnr
CBLOUT16
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Kenmerken
Kleur van het product
Black
Duurzaamheid
Naleving van duurzaamheid
Y
Energie
Stroom
16 A
Verpakking
Hoogte verpakking
80 mm
Diepte verpakking
40 mm
Breedte verpakking
200 mm