Samsung VG-SCFC32TKBXC tv-accessoires
Samsung
Not in stock
More colours, more styles, more you
Customisable Bezel
Two stylish bezel designs
An effortless way to get a brand new look
Compatible with any size of The Frame TV
Customisable bezel frames are compatible with all 2023 The Frame TVs.
Specification
Product
Product id 1011766
Brand Samsung
Partnr VG-SCFC32TKBXC
EAN/UPC code 8806094913576
Features
Product type Frame
Product colour Wood colour
Display diagonal 32 inch
Brand compatibility Samsung
Compatibility The Frame 32"
Weight & dimensions
Weight 210 g
Top & bottom piece dimensions (WxDxH) 730.8 x 17.7 x 24.6 mm
Left & right piece dimensions (WxDxH) 425.3 x 17.7 x 24.6 mm
Packaging data
Package width 816 mm
Package depth 90 mm
Package height 94 mm