Samsung VG-SCFC32TKBXC tv-accessoires
Samsung
Niet op voorraad
Meer kleuren.
Meer stijlen.
Meer persoonlijke touch.
Gepersonaliseerde frames
Twee stijlvolle lijstontwerpen
Een nieuwe look in een handomdraai
Compatibel met alle The Frame TV-modellen
Aanpasbare Frame-lijsten zijn compatibel met alle The Frame TV's.
Specificaties
Product
Product id 1011766
Merk Samsung
Partnr VG-SCFC32TKBXC
EAN/UPC code 8806094913576
Kenmerken
Producttype Frame
Kleur van het product Wood colour
Beeldschermdiagonaal 32 inch
Merkcompatibiliteit Samsung
Compatibiliteit The Frame 32"
Gewicht en omvang
Gewicht 210 g
Boven- en onderstuk afmetingen (BxDxH) 730.8 x 17.7 x 24.6 mm
Linker- en rechterstuk afmetingen (BxDxH) 425.3 x 17.7 x 24.6 mm
Verpakking
Breedte verpakking 816 mm
Diepte verpakking 90 mm
Hoogte verpakking 94 mm