Zebra PWR-BGA24V150W1WW. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Mobile computer. Input voltage: 100 - 240 V, Maximum output voltage: 24 V, AC adapter output current: 6.25 A. Product colour: Black
Specification
Product
Product id 865636
Brand Zebra
Partnr PWR-BGA24V150W1WW
EAN/UPC code
Performance
Charger type Indoor
Charger compatibility Mobile computer
Power source type AC
Design
Product colour Black
Power
Input voltage 100 - 240 V
Maximum output voltage 24 V
AC adapter power 150 W
AC adapter output current 6.25 A