Zebra PWR-BGA24V150W1WW. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Mobiele computer. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 24 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 6, 25 A. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 865636
Merk Zebra
Partnr PWR-BGA24V150W1WW
EAN/UPC code
Prestatie
Type oplader Indoor
Lader compatibiliteit Mobile computer
Type stroombron AC
Design
Kleur van het product Black
Energie
Ingangsspanning 100 - 240 V
Uitgangsspanning (max) 24 V
AC-adapter, vermogen 150 W
AC-adapter, uitgangsstroom 6.25 A