Eaton CBLOUT10X2. Aansluiting 1: IEC 309, Aansluiting 2: IEC 309
Specificaties
Product
Product id
596064
Merk
Eaton (v/h MGE)
Partnr
CBLOUT10X2
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Kenmerken
Kleur van het product
Black, Blue
Aansluiting 2 type
Female connector
Aansluiting 1 type
Male connector
Compatibiliteit
Eaton 9PX
Energie
Connector 1 stroomsterkte
10 A
Gewicht en omvang
Gewicht
300 g
Technische details
Breedte
150 mm
Hoogte
30 mm
Diepte
280 mm