Partnr C13T26014012
EAN/UPC code 8715946625546
Garantie (in maanden) 24 maanden
Technische details
GTIN-nummer kartonnen doos (EAN/UPC) 8715946628066
Kenmerken
Soort Original
Inkttype Pigment-based ink
Type zwarte inkt Pigment-based ink
Printkleuren Black
Printtechnologie Inkjet printing
Merkcompatibiliteit Epson
Aantal per verpakking 1 stuk(s)
Aantal zwarte inktcartridges 1
Inkjet Cartridge Type Standard Yield
Volume zwarte inkt 6.2 ml
Paginaopbrengst zwarte inkt 220 pagina's
OEM-code C13T26014012
Land van herkomst Indonesia
Certificering CE
Gewicht en omvang
Breedte verpakking 102 mm
Diepte verpakking 43 mm
Hoogte verpakking 150 mm
Gewicht verpakking 66 g
Type verpakking Blister
Logistieke gegevens
Breedte pallet 800 mm
Lengte pallet 1200 mm
Hoogte pallet 390 mm
Aantal per pallet 2040 stuk(s)
Breedte van de omdoos 102 mm
Lengte omdoos 260 mm
Hoogte van de omdoos 146 mm