C13T789140
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
12 maanden
Kenmerken
Soort
Original
Inkttype
Pigment-based ink
Type zwarte inkt
Pigment-based ink
Printkleuren
Black
Printtechnologie
Inkjet printing
Merkcompatibiliteit
Epson
Compatibiliteit
WorkForce Pro: WF-5110/WF-5190/WF-5620/WF-5690
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Inkjet Cartridge Type
Extra (Super) High Yield
OEM-code
C13T789140
Land van herkomst
China
Gewicht en omvang
Breedte verpakking
30 mm
Diepte verpakking
140 mm
Hoogte verpakking
85 mm
Gewicht verpakking
0.153 g
Type verpakking
Box
Logistieke gegevens
Breedte pallet
800 mm
Lengte pallet
1200 mm
Hoogte pallet
2165 mm
Aantal per pallet
3360 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos
40 stuk(s)
Palletbreedte (Verenigd Koninkrijk)
1000 mm
Palletlengte (Verenigd Koninkrijk)
1200 mm
Pallethoogte (Verenigd Koninkrijk)
2165 mm