C13T850100
EAN/UPC code
Garantie (in maanden)
24 maanden
Kenmerken
Soort
Original
Inkttype
Pigment-based ink
Type zwarte inkt
Pigment-based ink
Printkleuren
Black
Printtechnologie
Inkjet printing
Merkcompatibiliteit
Epson
Compatibiliteit
- SureColor SC-P800
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Aantal zwarte inktcartridges
1
Volume zwarte inkt
80 ml
OEM-code
C13T850100
Land van herkomst
China
Gewicht en omvang
Breedte verpakking
35 mm
Diepte verpakking
100 mm
Hoogte verpakking
80 mm
Gewicht verpakking
160 g
Logistieke gegevens
Breedte pallet
800 mm
Lengte pallet
1200 mm
Hoogte pallet
1800 mm
Aantal per pallet
2520 stuk(s)
Breedte van de omdoos
192 mm
Lengte omdoos
308 mm
Hoogte van de omdoos
203 mm
Hoeveelheid per omdoos
30 stuk(s)
Gewicht omdoos
5062 g
Palletbreedte (Verenigd Koninkrijk)
1000 mm
Palletlengte (Verenigd Koninkrijk)
1200 mm
Pallethoogte (Verenigd Koninkrijk)
1800 mm