PSU GP-P850GM
Gigabyte
Beperkt op voorraad
GIGABYTE P850GM. Totaal vermogen: 850 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Lengte stroomkabel moederbord: 61 cm, Lengte SATA-stroomkabel: 600, 750, 900 mm. Bedoeld voor: PC, Vormfactor van de voeding (PSU): ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Gold. Kleur van het product: Zwart, Type koeling: Actief, Ventilator diameter: 12 cm. Breedte: 150 mm, Diepte: 140 mm, Hoogte: 86 mm
Specificaties
Product
Product id 704706
Merk Gigabyte
Partnr GP-P850GM
EAN/UPC code 4719331551865
Garantie (in maanden) 36 maanden
Duurzaamheid
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Energie
Totaal vermogen 850 W
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Maximale ingangsstroom (@110V) 12 A
Maximale ingangsstroom (@220V) 6 A
Power factor 0.9
Power Factor Correctie (PFC) type Active
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 120 W
Gecombineerd vermogen (+12V) 846 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 120 W
Gecombineerd vermogen (-12V) 3.6 W
Gecombineerd vermogen(+5Vsb) 15 W
Max huidige output (+3.3V) 20 A
Max huidige output(+12V) 70.5 A
Max huidige output (+5V) 20 A
Max huidige output (-12V) 0.3 A
Max huidige output (+5Vsb) 3 A
Efficientie 90 procent
Houd-tijd 16 ms
Poorten & interfaces
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Lengte stroomkabel moederbord 610 mm
Aantal SATA power connectors 8
Lengte SATA-stroomkabel 600, 750, 900 mm
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) 3
PCI Express power connectors (6+2 pin) 4
Lengte PCI Express-stroomkabel 750 mm
CPU power connector (4+4 pin) Y
Lengte CPU-stroomkabel 600 mm
ATX power connector (20+4 pin) Y
Lengte kabel diskettestation 890 mm
Aansluiting voor diskettestation Y
Floppy drive power connector 2
Bekabelingstype Fully-Modular
Prestatie
Bedoeld voor PC
Vormfactor van de voeding (PSU) ATX
80 PLUS certificatie 80 PLUS Gold
ATX version 2.31
Design
Kleur van het product Black
Type koeling Active
Ventilator diameter 120 mm
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Ventilator locatie Top
Aan/uitschakelaar Y
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 86 mm