LG 55VSM5J-H. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Display technologie: LED, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: Full HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1005730
Merk LG Electronics
Partnr 55VSM5J-H
EAN/UPC code 8806091382931
Garantie (in maanden) 24 maanden
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
LED backlight-type Direct-LED
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Helderheid 500 cd/m²
HD type Full HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 1100:1
Contrast ratio (dynamisch) 500000:1
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Schermdiameter in centimeters 139 cm
Kleurverzadiging 72 procent
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 2
HDMI versie 2.2
DVI-poort Y
DVI-D poorten 1
Aantal DisplayPorts 1
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 1
USB-versie 2.0
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
Audio-ingang (L, R) 1
RS-232C Y
Remote (IR) ingang 1
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 600 x 400 mm
Prestatie
Bedoeld voor Commercial
Bedrijfsuren (uren/dagen) 24/7
Energie
Typisch stroomverbruik 200 W
Ingangsspanning 100-240 V
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 140 kWu
Gewicht en omvang
Display gewicht 16800 g
Breedte 1210.51 mm
Diepte 86.5 mm
Hoogte 681.22 mm
Verpakking
Breedte verpakking 1353 mm
Diepte verpakking 263 mm
Hoogte verpakking 855 mm