De FPMA-C200D heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 40" (102 cm). Het draagvermogen van dit product 10 kg (2x). De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm t/m 200x200 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Specificaties
Product
Product id 234600
Merk Neomounts
Partnr FPMA-C200D
EAN/UPC code 8717371441852
Garantie (in maanden) 5 jaar
Montage
Maximale gewichtscapaciteit 10 kg
Minimumafmetingen schermcompatibiliteit 10 "
Maximaal draagvermogen (per monitor) 10 kg
Montagewijze Ceiling
Maximumafmetingen schermcompatibiliteit 40
Montage interface compatibiliteit (min) 75 x 75 mm
Montage interface compatibiliteit (max) 200 x 200 mm
Paneelmontage-interface 75 x 75 mm
Ergonomie
Type hoogteverstelling Manual
Hoogte verstelbaarheidsbereik 640 - 1040 mm
Draaibaar Y
Draaihoek 180 °
In hoogte verstelbaar Y
Hoek schuine stand bereik 0 - 180 °
kantel aanpassingen Y
Hellingshoek 180 °
Draaien Y
Design
Kleur van het product Black
Materiaal behuizing Steel
Gewicht en omvang
Hoogte 1040 mm
Gewicht 7700 g
Breedte verpakking 745 mm
Diepte verpakking 205 mm
Hoogte verpakking 215 mm
Verpakking
Gewicht verpakking 8000 g
Technische details
Draaihoek 360 °
Aantal displays ondersteund 2
Overige specificaties
Land van herkomst Taiwan
Logistieke gegevens
Aantal per (buitenste) hoofdverpakking 1 stuk(s)
Netto gewicht kartonnen doos 8000 g
Code geharmoniseerd systeem (HS) HS83025000
Breedte van de omdoos 745 mm
Lengte omdoos 205 mm
Hoogte van de omdoos 215 mm