32PFS6900/12
Philips
Beperkt op voorraad
Philips 32PFS6900/12. Beeldschermdiagonaal: 81, 3 cm (32"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 986220
Merk Philips
Partnr 32PFS6900/12
EAN/UPC code 8718863048153
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 32 inch
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Ondersteunde video-modi 576p, 720p
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 50 Hz, 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 80 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV N
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 12 W
Netwerk
Wi-Fi Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 4 (802.11n)
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondersteunde videoformaten AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Beeldverwerkingstechnologie Philips Pixel Plus HD
Ruisonderdrukking Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 1
Common interface (CI) N
Common interface Plus (CI+) N
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids Y
Programmeringsperiode 8 dag(en)
Werkt met Amazon Alexa Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 27 kWu
Stroomverbruik (in standby) 2 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 39 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 728 mm
Diepte apparaat (met standaard) 178 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 451 mm
Gewicht (met standaard) 4630 g
Breedte ( zonder voet ) 728 mm
Diepte ( zonder voet ) 87 mm
Hoogte (zonder voet ) 433 mm
Gewicht (zonder voet) 4530 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 848 mm
Diepte verpakking 150 mm
Hoogte verpakking 520 mm