32I HD LED / SMART TV / MODEL 32PHS6000/12 / 2025 SERIE
Philips
Op voorraad
Philips 32PHS6000/12. Beeldschermdiagonaal: 81, 3 cm (32"), Resolutie: 1366 x 768 Pixels, HD type: HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018108
Merk Philips
Partnr 32PHS6000/12
EAN/UPC code 8718863045978
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 32 inch
HD type HD
Resolutie 1366 x 768 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 50 Hz, 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 80 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV N
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 12 W
Ingebouwde audio decoders Dolby Digital
Geluidsmodi Dialog, Music
Netwerk
Wi-Fi Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth N
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondersteunde videoformaten AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Omgevingslichtsensor Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Common interface (CI) N
Common interface Plus (CI+) N
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids Y
Programmeringsperiode 8 dag(en)
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Aan/uit-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 22 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 36 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 715 mm
Diepte apparaat (met standaard) 205 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 448 mm
Gewicht (met standaard) 3500 g
Breedte ( zonder voet ) 715 mm
Diepte ( zonder voet ) 83 mm
Hoogte (zonder voet ) 432 mm
Gewicht (zonder voet) 3450 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 790 mm
Diepte verpakking 123 mm
Hoogte verpakking 500 mm