43I 4K UHD LED / SMART TV / MODEL 43PUS7000/12 / 2025 SERIE
Philips
Op voorraad
Philips 7000 series 43PUS7000/12. Beeldschermdiagonaal: 109, 2 cm (43"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018109
Merk Philips
Partnr 43PUS7000/12
EAN/UPC code 8718863046012
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 43 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 108 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat analoog signaal Not supported
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Screen mirroring Y
Apple AirPlay 2-ondersteuning N
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 100 mm
Omgevingsverlichting Y
Materiaal behuizing Plastic
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Frameloos ontwerp Y
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips Pixel Precise Ultra HD
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR)
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Micro Dimming
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Spraakgestuurd Y
Elektronische TV-gids Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Slaap-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 42 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 75 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten Forest Stewardship Council (FSC)
Technische details
Certificaten van naleving RoHS
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 958 mm
Diepte apparaat (met standaard) 226 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 582 mm
Breedte ( zonder voet ) 958 mm
Diepte ( zonder voet ) 87 mm
Hoogte (zonder voet ) 563 mm
Breedte van de standaard 774 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Snelstartgids Y
Gebruikershandleiding Y
Breedte verpakking 1045 mm
Diepte verpakking 133 mm
Hoogte verpakking 650 mm