48I 4K OLED / AMBILIGHT / SMART TV / MODEL 48OLED760/12 / 2025 SERIE
Philips
Niet op voorraad
Philips Ambilight 48OLED760/12. Beeldschermdiagonaal: 121, 9 cm (48"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Perfect Natural Motion, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
Product
Product id 1018116
Merk Philips
Partnr 48OLED760/12
EAN/UPC code 8718863046753
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 48 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Motion interpolation technologie Perfect Natural Motion
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz
Schermdiameter in centimeters 121 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Smart TV
Smart TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby MS12
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Grey
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 300 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Chrome
Frame Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats AAS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Beeldverwerkingstechnologie Philips P5 Perfect Picture Engine
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Micro Dimming Perfect
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC Y
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Aan/uit-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 60 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 51 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Technische details
Intern geheugen 8000 MB
HEVC-ondersteuning Y
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1068 mm
Diepte apparaat (met standaard) 210 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 638 mm
Gewicht (met standaard) 13100 g
Breedte ( zonder voet ) 1068 mm
Diepte ( zonder voet ) 58 mm
Hoogte (zonder voet ) 618 mm
Gewicht (zonder voet) 12900 g
Breedte van de standaard 783 mm
Diepte van de standaard 210 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Snelstartgids Y
Breedte verpakking 1214 mm
Diepte verpakking 150 mm
Hoogte verpakking 770 mm