55I 4K QD MINI-LED / SMART TV / MODEL 55MLED810/12 / 2025 SERIE
Philips
Niet op voorraad
Philips 55MLED810/12. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QD-Mini LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018114
Merk Philips
Partnr 55MLED810/12
EAN/UPC code 8718863046654
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie QD-Mini LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p, 1080p, 2160p
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 144 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 139 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Equalizer-instellingen Y
Geluidsmodi Custom, Dialog, Music, Voice
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 200 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips P5 Perfect Picture Engine
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
Klaar voor Calman Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Spraakgestuurd Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 77 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 180 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Slaapstand 2 W
Soort voeding Internal
Technische details
Intern geheugen 8000 MB
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1226 mm
Diepte apparaat (met standaard) 240 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 731 mm
Gewicht (met standaard) 11180 g
Breedte ( zonder voet ) 1226 mm
Diepte ( zonder voet ) 65 mm
Hoogte (zonder voet ) 718 mm
Gewicht (zonder voet) 11060 g
Breedte van de standaard 997 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 1360 mm
Diepte verpakking 160 mm
Hoogte verpakking 840 mm