55PUS7800/12
Philips
Op voorraad
Philips 55PUS7800/12. Beeldschermdiagonaal: 139, 7 cm (55"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 986201
Merk Philips
Partnr 55PUS7800/12
EAN/UPC code 8718863046036
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 55 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie QLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 24 Hz, 50 Hz, 25 Hz, 60 Hz, 30 Hz
Schermdiameter in centimeters 139 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 200 x 100 mm
Type standaard Legs stand
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Ondersteunde videoformaten AV1, AVI, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Beeldverwerkingstechnologie Philips Pixel Precise Ultra HD
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR)
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Micro Dimming
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Aantal RF-poorten 1
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Spraakgestuurd Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 63 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 93 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Brand-specifieke functies
Technische details
HEVC-ondersteuning Y
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1126 mm
Diepte apparaat (met standaard) 262 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 735 mm
Gewicht (met standaard) 9900 g
Breedte ( zonder voet ) 1126 mm
Diepte ( zonder voet ) 88 mm
Hoogte (zonder voet ) 715 mm
Gewicht (zonder voet) 9700 g
Breedte van de standaard 811 mm
Diepte van de standaard 262 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Snelstartgids Y
Breedte verpakking 1320 mm
Diepte verpakking 142 mm
Hoogte verpakking 806 mm