65I 4K QD MINI-LED / SMART TV / MODEL 65MLED810/12 / 2025 SERIE
Philips
Niet op voorraad
Philips 65MLED810/12. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018115
Merk Philips
Partnr 65MLED810/12
EAN/UPC code 8718863046739
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie QLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Smart modes Game, Movie, Personal
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 300 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips P5 Perfect Picture Engine
Klaar voor Calman Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Spraakgestuurd Y
Stemgids Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Aan/uit-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 102 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 190 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1446 mm
Diepte apparaat (met standaard) 280 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 858 mm
Gewicht (met standaard) 15320 g
Breedte ( zonder voet ) 1446 mm
Diepte ( zonder voet ) 66 mm
Hoogte (zonder voet ) 841 mm
Gewicht (zonder voet) 15140 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening Pass-through
Snelstartgids Y
Breedte verpakking 1600 mm
Diepte verpakking 170 mm
Hoogte verpakking 1002 mm