65OLED950/12
Philips
Beperkt op voorraad
Philips 65OLED950/12. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 998684
Merk Philips
Partnr 65OLED950/12
EAN/UPC code 8718863048283
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 144 Hz
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Smart modes Dolby Vision, Game, Movie, Personal
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, Google TV, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 70 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 300 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Black
Frame Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips P5 Perfect Picture Engine
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
Klaar voor Calman Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 1
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Spraakgestuurd Y
Stemgids Y
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Aan/uit-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 102 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.3 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 121 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Brand-specifieke functies
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 2302620
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1444 mm
Diepte apparaat (met standaard) 290 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 843 mm
Gewicht (met standaard) 24020 g
Breedte ( zonder voet ) 1444 mm
Diepte ( zonder voet ) 65 mm
Hoogte (zonder voet ) 831 mm
Gewicht (zonder voet) 23700 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC, USB
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening Pass-through
Snelstartgids Y
Breedte verpakking 1660 mm
Diepte verpakking 170 mm
Hoogte verpakking 1002 mm