75I 4K QD MINI-LED / SMART TV / MODEL 75MLED810/12 / 2025 SERIE
Philips
Niet op voorraad
Philips 75MLED810/12. Beeldschermdiagonaal: 190, 5 cm (75"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QD-Mini LED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018117
Merk Philips
Partnr 75MLED810/12
EAN/UPC code 8718863046814
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 75 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie QD-Mini LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 480p, 576p, 720p, 1080p, 2160p
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 189 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Smart modes Dolby Vision, Game, Movie, Personal
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, Google TV, HBO, Netflix, YouTube
Ingebouwde Chromecast N
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde subwoofer N
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Equalizer-instellingen Y
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Bluetooth-profielen A2DP, AVRCP
Miracast N
Webbrowser N
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 300 mm
Omgevingsverlichting N
Introductie jaar 2024
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Frameloos ontwerp Y
Stand kleur Black
Frame Y
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Omgevingslichtsensor Y
Beeldverwerkingstechnologie Philips P5 Perfect Picture Engine
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
USB-recording Y
DVD player N
Klaar voor Calman Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 1
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
RF aansluitingstype F
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Spraakgestuurd Y
Stemgids Y
Elektronische TV-gids Y
Picture-in-Picture N
Hotel-modus N
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Basis-hotelmodus N
Aan/uit-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Werkt met Samsung Bixby N
Werkt met Apple Siri N
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 127 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 212 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Leveranciersinformatie
Land van herkomst China
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1668 mm
Diepte apparaat (met standaard) 350 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 966 mm
Gewicht (met standaard) 23840 g
Breedte ( zonder voet ) 1668 mm
Diepte ( zonder voet ) 66 mm
Hoogte (zonder voet ) 986 mm
Gewicht (zonder voet) 23210 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC, USB
Montage gereedschap N
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening Pass-through
Snelstartgids Y
Breedte verpakking 1879 mm
Diepte verpakking 190 mm
Hoogte verpakking 1113 mm