75I 4K UHD LED / SMART TV / XXL FORMAAT / MODEL 75PUS7000/12 / 2025SERIE
Philips
Niet op voorraad
Heldere momenten. Scherpere scènes.
Omring uzelf met Dolby Atmos en DTS:X
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Verschillende grootten om aan uw behoeften te voldoen
Ga voor groot. Ga voor klein. Ga voor een televisie die perfect aansluit bij uw behoeften. Van kleine 43-inch schermen tot een enorme TV van 75 inch, de geweldige 7000-serie heeft altijd de beste keuze.
Ongekende kleuren en contrast met HDR10+
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design, duurzaam denken
Specificaties
Product
Product id 1018113
Merk Philips
Partnr 75PUS7000/12
EAN/UPC code 8718863046203
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 75 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p
Ondersteunde grafische resoluties 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Schermdiameter in centimeters 189 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV N
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Indicatie signaalsterkte Y
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVI, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Micro Dimming
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids Y
Programmeringsperiode 8 dag(en)
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 105 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 169 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Technische details
HEVC-ondersteuning Y
Batterijen 2 x AAA
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1669 mm
Diepte apparaat (met standaard) 348 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 987 mm
Gewicht (met standaard) 22480 g
Breedte ( zonder voet ) 1669 mm
Diepte ( zonder voet ) 93 mm
Hoogte (zonder voet ) 968 mm
Gewicht (zonder voet) 21780 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Snelstartgids Y
Breedte verpakking 1879 mm
Diepte verpakking 174 mm
Hoogte verpakking 1113 mm