77I 4K OLED / AMBILIGHT / SMART TV / XXL FORMAAT / MODEL 77OLED760/12 /2025 SERIE
Philips
Niet op voorraad
Philips 77OLED76012. Beeldschermdiagonaal: 195, 6 cm (77"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1018119
Merk Philips
Partnr 77OLED760/12
EAN/UPC code 8718863046890
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 77 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Operating systeem versie 2025
Screen mirroring N
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Geluidsmodi Cinema, Dolby Audio, Music, Sports, Voice
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Audiosysteem IntelliSound
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Miracast N
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Introductie jaar 2025
Type standaard Legs stand
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Dolby Vision Y
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
USB-recording N
AMD FreeSync Y
NVIDIA G-SYNC N
Klaar voor Calman Y
Ouderlijk toezicht Y
Compatibiliteit::USB-weergave:: N
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 1
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids Y
Automatisch uitschakelen Y
Slaap-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Werkt met Samsung Bixby N
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 124 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 105 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Soort voeding Internal
Brand-specifieke functies
Leveranciersinformatie
Land van herkomst Poland
Technische details
Geëxpandeerd polystyreen (EPS) verpakkingsgewicht 2019 g
Geluidstechnologie Dolby Digital MS12 V2.6.2, Dolby Atmos, DTS:X
Processor P5 AI Intelligent Gen 7
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1773 mm
Diepte apparaat (met standaard) 310 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 1013 mm
Gewicht (met standaard) 36000 g
Breedte ( zonder voet ) 1773 mm
Diepte ( zonder voet ) 79 mm
Hoogte (zonder voet ) 1013 mm
Gewicht (zonder voet) 35500 g
Breedte van de standaard 796 mm
Verpakking
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening Remote control with Mic
Slimme afstandsbediening inbegrepen Y
Gebruikershandleiding Y
Breedte verpakking 1950 mm
Diepte verpakking 200 mm
Hoogte verpakking 1170 mm