85MLED910/12
Philips
Beperkt op voorraad
Philips 85MLED910/12. Beeldschermdiagonaal: 2, 16 m (85"), Beeldscherm vorm: Flat
Specificaties
Product
Product id 986191
Merk Philips
Partnr 85MLED910/12
EAN/UPC code 8718863048535
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 85 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie QD-Mini LED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 576p, 720p
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Motion interpolation technologie Perfect Natural Motion
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 120 Hz, 144 Hz
Schermdiameter in centimeters 215 cm
TV-tuner
Soort tuner Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV N
Inclusief besturingssysteem Titan OS
Operating systeem versie 2025
Screen mirroring N
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Video-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, Netflix, YouTube
Audio
Aantal luidsprekers 4
Gemiddeld vermogen 40 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Geluidsmodi Cinema, Game
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Audiosysteem IntelliSound
Netwerk
Wi-Fi Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Miracast N
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 300 mm
Materiaal behuizing Plastic
Introductie jaar 2025
Indicatie signaalsterkte Y
Type standaard Legs stand
Stand kleur Black
Refurbished N
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Teletekst 1000 pagina's
Ondertitelingsfunctie Y
Teletext standaarden Hyper-text
Ondersteunde videoformaten AV1, AVI, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteund audioformaat AAC, FLAC, MP3, WAV
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteunde ondertitelingsformats ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Dolby Vision Y
4K Ultra HD upscaler N
Spelkenmerken Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
USB-recording N
Dimtechnologie voor achtergrondverlichting Micro Dimming
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC N
Ouderlijk toezicht Y
Compatibiliteit::USB-weergave:: N
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
Audio Return Channel (ARC) Y
HDCP Y
HDCP versie 2.3
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 1
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Beheerfuncties
Spraakgestuurd Y
Elektronische TV-gids Y
Programmeringsperiode 8 dag(en)
Beelddemping (voor radio) Y
ECO mode Y
Automatisch uitschakelen Y
Slaap-timer Y
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Werkt met Samsung Bixby N
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 143 kWu
Stroomverbruik (in standby) 2 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 399 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Brand-specifieke functies
Leveranciersinformatie
Land van herkomst Poland
Technische details
Geëxpandeerd polystyreen (EPS) verpakkingsgewicht 3326 g
Geluidstechnologie Dolby Atmos
Processor P5
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1894 mm
Diepte apparaat (met standaard) 393 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 1160 mm
Gewicht (met standaard) 36000 g
Breedte ( zonder voet ) 1894 mm
Diepte ( zonder voet ) 96 mm
Hoogte (zonder voet ) 1099 mm
Gewicht (zonder voet) 35500 g
Breedte van de standaard 814 mm
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Slimme afstandsbediening inbegrepen Y
Snelstartgids Y
Gebruikershandleiding Y
Breedte verpakking 2090 mm
Diepte verpakking 245 mm
Hoogte verpakking 1250 mm