Samsung LH65QBCEBGCXEN. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Display technologie: LED, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels. Wifi. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 894760
Merk Samsung
Partnr LH65QBCEBGCXEN
EAN/UPC code 8806094973938
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Responstijd 8 ms
Typische contrastverhouding 4000:1
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Kijkhoek, verticaal 178 °
Pixel pitch 0.372 x 0.372 mm
Waasniveau 2 procent
Frequentiebereik horizontaal 30 - 81 kHz
Soort paneel VA
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
RGB-kleurruimte NTSC
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 5
HDMI versie 2.2
DVI-poort N
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 2
Wi-Fi Y
RS-232 Y
Design
Kleur van het product Black
Ondersteuning voor plaatsing Indoor
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Energie
Typisch stroomverbruik 187 W
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 104 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Computersysteem
Computersysteem Y
Computersysteemtype System on Chip (SoC)
Intern geheugen 8 GB
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1456.8 mm
Display diepte 28.5 mm
Display hoogte 831.9 mm
Display gewicht 21500 g
Verpakking
Breedte verpakking 1616 mm
Diepte verpakking 164 mm
Hoogte verpakking 945 mm
Gewicht verpakking 28000 g
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag 10 - 80 °C