Samsung LH75BEDHLGUXEN. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 190, 5 cm (75"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD. Wifi. Bedrijfsuren (uren/dagen): 16/7. Inclusief besturingssysteem: Tizen. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 970083
Merk Samsung
Partnr LH75BEDHLGUXEN
EAN/UPC code 8806095641003
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 75 inch
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
HD type 4K Ultra HD
Touchscreen N
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Schermdiameter in centimeters 189 cm
High Dynamic Range (HDR)-technologie Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
HDR-ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
USB-poort Y
Aantal USB-aansluitingen 1
Ethernet LAN Y
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Wi-Fi Y
Audio Return Channel (ARC) Y
Audio
Ingebouwde luidsprekers Y
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Design
Vormgeving Digital signage flat panel
Kleur van het product Black
Beeldscherm vorm Flat screen
VESA-montage Y
Type schermrand 3 Bezel-less
Prestatie
Bedoeld voor Commercial
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Bedrijfsuren (uren/dagen) 16/7
Webbrowser Y
Energie
Typisch stroomverbruik 175 W
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 139 kWu
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 178 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Computersysteem
Inclusief besturingssysteem Tizen
Gewicht en omvang
Schermbreedte 1677.5 mm
Display diepte 61.1 mm
Display hoogte 962.4 mm
Display gewicht 25300 g
Verpakking
Breedte verpakking 11832 mm
Diepte verpakking 186 mm
Hoogte verpakking 1110 mm