LS49CG954SUXEN
Samsung
Niet op voorraad
Samsung LS49CG954SUXEN. Beeldschermdiagonaal: 124, 5 cm (49"), Resolutie: 5120 x 1440 Pixels, HD type: 5K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Gebogen. Smart TV. Responstijd: 0, 03 ms, Typische contrastverhouding: 1000000:1, Oorspronkelijke beeldverhouding: 32:9. Wifi. Kleur van het product: Zilver
Specificaties
Product
Product id 894942
Merk Samsung
Partnr LS49CG954SUXEN
EAN/UPC code 8806094972566
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 49 inch
HD type 5K Ultra HD
Resolutie 5120 x 1440 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Curved screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 32:9
Schermkrommingsclassificatie 1800R
Responstijd 0.03 ms
Typische contrastverhouding 1000000:1
Beeldscherm, aantal kleuren 1 billion colours
Kijkhoek, verticaal 178 °
Kijkhoek, horizontaal 178 °
Schermdiameter in centimeters 124 cm
Touchscreen N
Grootte beeld (horizontaal) 1196.7 mm
Grootte beeld (verticaal) 339.2 mm
Smart TV
Smart TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Screen mirroring Y
Sound-mirroring Y
Video-apps Samsung TV Plus
Far-field steminteractie Y
Universele gids Y
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Adaptief geluid Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN N
Wi-Fi-standaarden 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Design
Kleur van het product Silver
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Type standaard Center stand
Stand kleur Silver
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Beeldverwerkingstechnologie Neo Quantum Processor 4K
Spelkenmerken Gamebar 2.0
Adaptief beeld Y
ConnectShare (USB) Y
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-SYNC N
Wireless Dex ondersteuning Y
SmartThings app ondersteuning Y
Tap View Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
VGA (D-Sub)poort(en) N
DVI-poort N
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Beheerfuncties
Werkt met Samsung Bixby Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Typisch stroomverbruik 50 W
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 75 kWu
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 100 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 83 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1149.5 mm
Diepte apparaat (met standaard) 418.3 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 537.2 mm
Gewicht (met standaard) 11900 g
Breedte ( zonder voet ) 1149.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 287.4 mm
Hoogte (zonder voet ) 363.5 mm
Gewicht (zonder voet) 14500 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels HDMI, USB
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 1265 mm
Diepte verpakking 481 mm
Hoogte verpakking 366 mm
Gewicht verpakking 20400 g
Overige specificaties
Ingebouwde luidsprekers Y
Hoek schuine stand bereik -2 - 20 °
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd Y
Draadloze verbindingen Y
HDMI Y
Kleurbereik 99 procent
Google applicaties Google Duo
Standaard HAS
In hoogte verstelbaar Y
Maximale refresh snelheid 240 Hz