Samsung QE48S83HAEXXN. Beeldschermdiagonaal: 121, 9 cm (48"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1019133
Merk Samsung
Partnr QE48S83HAEXXN
EAN/UPC code 8806097979586
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 48 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat analoog signaal PAL, SECAM
Formaat digitaal signaal DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Audio-uitgangskanalen 2.0 kanalen
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth Y
Design
Kleur van het product Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 300 x 200 mm
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Teletext Y
4K Ultra HD upscaler Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
PC-ingang (D-Sub) N
HDMI versie 2.1
Aantal USB 2.0-poorten 2
Common interface Plus (CI+) Y
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Werkt met Amazon Alexa Y
Werken met de Google Assistent Y
Werkt met Samsung Bixby Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energie-efficiëntie-index A to G
Certificaten
DLNA-specificatie DMP, DMR
Brand-specifieke functies
Samsung-technologieën (AV/TV) SmartThings
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1069 mm
Diepte apparaat (met standaard) 209 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 682 mm
Gewicht (met standaard) 13200 g
Breedte ( zonder voet ) 1069 mm
Diepte ( zonder voet ) 39 mm
Hoogte (zonder voet ) 619 mm
Gewicht (zonder voet) 12300 g
Verpakking
Afstandsbediening Y
Breedte verpakking 1197 mm
Diepte verpakking 143 mm
Hoogte verpakking 770 mm