QE65S95CATXXN
Samsung
Niet op voorraad
Samsung Series 9 QE65S95CATXXN. Beeldschermdiagonaal: 165, 1 cm (65"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator Turbo Pro, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 893471
Merk Samsung
Partnr QE65S95CATXXN
EAN/UPC code 8806094937831
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 65 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Motion interpolation technologie Motion Xcelerator Turbo Pro
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 144 Hz
Beeldscherm, aantal kleuren 1.07 billion colours
Schermdiameter in centimeters 163 cm
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Aantal tuners 2 tuner(s)
Smart TV
Smart TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Timeshift Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie 2.0.3
Video-apps Samsung TV Plus
Universele gids Y
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 70 W
Audio-uitgangskanalen 4.2.2 kanalen
Technologie voor decoderen van geluid Dolby Digital Plus
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Q-Symphony Y
Muziekmuur Y
Object Tracking Sound+ (OTS+) Y
Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) Y
Woofer Y
Adaptief geluid+ Y
Multiroom Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
Kleurnaam Titan Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Type schermrand 4 Bezel-less
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Ondertitelingsfunctie Y
Beeldverwerkingstechnologie Neural Quantum Processor 4K, Samsung Real Depth Enhancer
Helderheiddetectie Y
Ruisonderdrukking Y
Omgevingsmodus Ambient Mode+
Eco-sensor Y
Kleurdetectie Y
4K Ultra HD upscaler Y
TV-sleutel (key) ondersteuning Y
USB-recording Y
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Wireless Dex ondersteuning Y
Meervoudige weergave Y
SmartThings app ondersteuning Y
Tap View Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
PC-ingang (D-Sub) N
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 3
Digitale audio, optische uitgang 1
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Beheerfuncties
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 28
Picture-in-Picture Y
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Samsung Bixby Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Typisch stroomverbruik 102.3 W
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 102 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 220 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 183 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Vermogensverbruik (max) 305 W
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1443.5 mm
Diepte apparaat (met standaard) 267.9 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 894.4 mm
Gewicht (met standaard) 29000 g
Breedte ( zonder voet ) 1443.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 11 mm
Hoogte (zonder voet ) 829.4 mm
Gewicht (zonder voet) 18900 g
Breedte van de standaard 360 mm
Diepte van de standaard 267.9 mm
Verpakking
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening TM2360E
E-handleiding Y
Breedte verpakking 1625 mm
Diepte verpakking 170 mm
Hoogte verpakking 935 mm