Samsung S90F QE77S90FAEXXH (77") 4K OLED 100Hz (2025)
Samsung
Niet op voorraad
Samsung S90F QE77S90FAEXXH. Beeldschermdiagonaal: 195, 6 cm (77"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: OLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 1011652
Merk Samsung
Partnr QE77S90FAEXXH
EAN/UPC code 8806097090977
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 77 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie OLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Ondersteunde video-modi 2160p
Ondersteunde grafische resoluties 3840 x 2160
Automatische helderheidscontrole Y
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
Ondersteunde verversingsfrequenties display 120 Hz, 144 Hz
Anti-Reflective Y
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Aantal tuners 2 tuner(s)
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Sound-mirroring Y
Apple AirPlay 2-ondersteuning Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie 2.0.4
Audio
Gemiddeld vermogen 40 W
Audio-uitgangskanalen 2.1 kanalen
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Beschrijvend element audio-voorselectie Y
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.3
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
Kleurnaam Grephite black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Introductie jaar 2025
Type schermrand 4 Bezel-less
Type standaard Center stand
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Ondertitelingsfunctie Y
Beeldverwerkingstechnologie Samsung Contrast Enhancer
Omgevingsmodus Yes
Eco-sensor Y
Spelkenmerken Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Surround Sound, Variable Refresh Rate (VRR)
TV-sleutel (key) ondersteuning Y
DVD player N
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Beeldverwerker NQ4 AI Gen3
Meervoudige weergave Y
SmartThings app ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
PC-ingang (D-Sub) N
Aantal USB 2.0-poorten 2
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 1
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Beheerfuncties
Soort bediening Remote
Stemgids Y
Elektronische TV-gids Y
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 27
On Screen Display (OSD)-talen Multi
Automatisch uitschakelen Y
Werkt met Samsung Bixby Y
Energie
Jaarlijks energieverbruik 173 kWu
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 125 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 220 - 240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 344 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Brand-specifieke functies
Technische details
HEVC-ondersteuning Y
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1718.5 mm
Diepte apparaat (met standaard) 359 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 1058.6 mm
Gewicht (met standaard) 34200 g
Breedte ( zonder voet ) 1718.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 44.9 mm
Hoogte (zonder voet ) 987.6 mm
Gewicht (zonder voet) 32400 g
Breedte van de standaard 366 mm
Diepte van de standaard 359 mm
Verpakking
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening Y
Afstandsbediening TM2360E
Gebruikershandleiding Y
Breedte verpakking 1885 mm
Diepte verpakking 180 mm
Hoogte verpakking 1154 mm