QE77S95CATXXN
Samsung
Niet op voorraad
Samsung Series 9 QE77S95CATXXN. Beeldschermdiagonaal: 195, 6 cm (77"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Product
Product id 893442
Merk Samsung
Partnr QE77S95CATXXN
EAN/UPC code 8806094943887
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 77 inch
HD type 4K Ultra HD
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Display technologie QLED
Beeldscherm vorm Flat screen
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen 16:9
Ondersteunde grafische resoluties 3840 x 2160
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
Schermdiameter in centimeters 195.5 cm
Antireflectiescherm Y
TV-tuner
Soort tuner Analog & Digital
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Aantal tuners 2 tuner(s)
Auto channel search Y
Smart TV
Smart TV Y
Internet TV Y
Inclusief besturingssysteem Tizen
Operating systeem versie Tizen™ Smart TV
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Y
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie 2.0.3
Video-apps Samsung TV Plus
Far-field steminteractie Y
Universele gids Y
Audio
Aantal luidsprekers 8
Gemiddeld vermogen 70 W
Ingebouwde subwoofer Y
Technologie voor decoderen van geluid Dolby Digital Plus
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos
Q-Symphony Y
Muziekmuur Y
Object Tracking Sound+ (OTS+) Y
Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) Y
Adaptief geluid Y
Adaptief geluid+ Y
Multiroom Y
Meerkamer-audiotechnologie Samsung Multiroom Link
Netwerk
Wi-Fi Y
Ethernet LAN Y
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Y
Bluetooth-versie 5.2
Webbrowser Y
Design
Kleur van het product Black
Kleurnaam Titan Black
VESA-montage Y
Paneelmontage-interface 400 x 400 mm
Introductie jaar 2023
Type standaard Center stand
Stand kleur Black
Prestatie
HDR-ondersteuning Y
Game modus Y
Teletext Y
Beeldverwerkingstechnologie Neural Quantum Processor 4K, Samsung Real Depth Enhancer
Helderheiddetectie Y
Ruisonderdrukking Y
Omgevingsmodus Yes
Eco-sensor Y
Kleurdetectie Y
AI Upscale Y
TV-sleutel (key) ondersteuning Y
USB-recording Y
ConnectShare (USB) Y
Plug and play Y
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Merkspecifieke technologieën Motion Xcelerator Turbo Pro
Wireless Dex ondersteuning Y
Meervoudige weergave Y
SmartThings app ondersteuning Y
MBR-ondersteuning Y
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 4
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 3
Digitale audio, optische uitgang 1
Aantal RF-poorten 2
Common interface (CI) Y
Common interface Plus (CI+) Y
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Ingang stroom Y
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids Y
On Screen Display (OSD) Y
Aantal On Screen Display-talen 28
Automatisch uitschakelen Y
Universal Browse & Play Y
Energie
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Typisch stroomverbruik 131.4 W
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 131 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
AC invoer voltage 220 - 240 V
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
Energiezuinige modus Y
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 252 kWu
Energie-efficiëntie-index A to G
Vermogensverbruik (max) 455 W
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 1716.6 mm
Diepte apparaat (met standaard) 286.4 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 1048.1 mm
Gewicht (met standaard) 40000 g
Breedte ( zonder voet ) 1716.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 11.2 mm
Hoogte (zonder voet ) 984.1 mm
Gewicht (zonder voet) 28200 g
Verpakking
Bureaustandaard Y
Meegeleverde kabels AC
Afstandsbediening TM2360E
Slimme afstandsbediening inbegrepen Y
E-handleiding Y
Breedte verpakking 1893 mm
Diepte verpakking 185 mm
Hoogte verpakking 1153 mm